Додаткові водіння

онлайн-заявка, водіння, черкаси

Додаткові водіння

Додаткові практичні водіння

додаткові-водіння

Автошкола надає додаткові заняття з водіння автомобіля учням автошкіл, що потребують вдосконалення навичок керування транспортним засобом та індивідуальні уроки молодим водіям, що мають недостатній досвід водіння авто в міських умовах, а також водіям, які певний час не керували автомобілем та бажають надолужити втрачені практичні навички.
На заняттях учні вдосконалюють управління автомобілем заднім ходом, маневрування в обмеженому просторі, заїзд в гараж, рушання з місця на крутий підйом та інші навички спочатку на автодромі, а потім по місту.
Учні набувають практичного досвіду з управління автомобілем в міських умовах : проїзд складних перехресть, рух в транспортному потоці, паркування тощо.
Автоінструктор допоможе пригадати Правила дорожнього руху, більш досконало пояснити їх на практиці, розібрати різні дорожні ситуації.
Учні зможуть зацікавитись більш детальним вивченням будови автомобіля, технічного обслуговування та дрібного ремонту, зрозуміють, як полагодити технічну несправність автомобіля в дорожніх умовах.
Учням пропонується як обладнаний учбовий транспортний засіб, так і водіння на їх власному автомобілі.
Гарантується індивідуальний підхід до кожного учня окремо.

додаткові-водіння

Додаткові водіння
на МКПП DAEWOO LANOS –
400 грн/год.

МКПП HYUNDAI GETZ –
450 грн/год.

МКПП SUZUKI GRAND VITARA-
500 грн/год.

АКПП HONDA CIVIC –
600 грн/год.

при собі мати посвідчення водія і паспорт.

 

Відновлюйте старі навички

Та набувайте все нових і нових.

Зв`язатися з нами